Bardzo pracowity weekend drużyny Orlika

W sobotę podopieczni trenera Mateusza Bednarczyka zagrali na turnieju Bawi Nas Piłka Opolski ZPN w Łambinowicach grając z drużynami AP Korfantów, Sparta Paczków i LUKS Pakosławice. Bilans to zwycięstwo i dwie porażki.

W niedzielny poranek nasza drużyna Orlika wybrała się na turniej do Wrocławia na zaproszenie zaprzyjaźnionego klubu KKS Polonia Wrocław.

Orliki mieli okazję zagrać w I Memoriale im. Piotra Wałęsy i jednocześnie charytatywnym turnieju, który miał szczytny cel, zbiórkę na leczenie jednego z zawodników Polonii Wrocław, który uległ ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Mati dużo zdrowia dla Ciebie! Wrócisz silniejszy!

Nasza drużyna zaprezentowała się znakomicie i wygrała cały turniej zabierając do Otmuchowa okazały puchar!

W całym turnieju emocji było bardzo dużo, a zwycięstwo w finale z drużyną Prestige Wrocław nasza drużyna zapewniła sobie po serii rzutów karnych, które skutecznie wykonywaliśmy .

Na turnieju we Wrocławiu zacięte boje toczyliśmy z drużynami Polonia Wrocław, AP Gool Wołów, Trojan Lądek Zdrój, Prestige Wrocław i Cosmos Wrocław.

Dziękujemy Panu Zbigniew Kowalski za pyszną pizze , a gospodarzom za zaproszenie i super turniej z wieloma atrakcjami.

Naszą Akademię na obu turniejach reprezentowali:

Artur Król, Kacper Bednarczyk, Franek Cebula, Fabian Paździorko, Antoni Harędziński, Sara Turska, Julia Ilczyńska, Julian Gutowski, Wiktor Sacha, Wojciech Piątek, Karolina Orlańska, Wojciech Gołąbek, Bartosz Romanowicz, Paweł Ziółkowski, Franek Piwowarczyk.

Brawo drużyna.