25 Kolejka klasy okręgowej grupa 2

Podopieczni Tomasza Raka na stadionie miejskim w Otmuchowie podejmą drużynę MKS Tułowice

Nasz sobotni rywal zgromadził do tej pory 19 punktów w 24 kolejkach i z bilansem bramkowym 35-60 zajmuje 14 miejsce w tabeli.

W poprzednim spotkaniu padł wynik 0:1 dla naszej drużyny.

Czarni Otmuchów – MKS Tułowice

🗓 Sobota 06.05.2023

⌚️17:00

🏟 Stadion miejski w Otmuchowie

🗯 Przed spotkaniem o kilka słów poprosiliśmy doświadczonego pomocnika naszej drużyny Pawła Magiera:

„Przed nami kolejny ważny mecz, po ostatniej porażce z drużyną z Branic jesteśmy jeszcze bardziej zdeterminowani aby w sobotę przed własnymi kibicami zdobyć komplet punktów. Jestem bardzo dumny z kolegów z drużyny za zaangażowanie i przede wszystkim niesamowitą atmosferę która panuje w klubie. Wielkie brawa należą się także dla prezesa Pana Kazimierza Siembaba za nioceniony wkład dla klubu, brawa także dla trenera Tomasza Raka oraz kierownika Łukasza Biłobrama za świetne przygotowanie nas do rundy rewanżowej nie mógł bym również pominąć cały zarząd klubu oraz sponsorów którzy nas wspierają, dziękuję i mam nadzieję ze to dopiero początek. Z tego miejsca zapraszam wszystkich kibiców Czarnych Otmuchów na sobotni mecz na stadionie miejskim w Otmuchowie godzina 17:00, Pozdrawiam.”

Podczas meczu jak zwykle będzie można zakupić cegiełkę wspierającą klub. W przerwie z pośród zakupionych cegiełek wylosujemy dwa vouchery na pyszną pizzę w Kamienica Pub.

Miasto i Gmina Otmuchów

Ventor – Maszyny do obróbki plastycznej blach

Ecolinex

Bank Spółdzielczy w Otmuchowie

www.rjautomatyka.pl

KamienicaPubPHU

Strażak serwis ppoż.

Geocenter Nysa

www.old-shirt.de

Paweł Michaliszyn Dekarstwo-Ciesielstwo

Mc Bill