Piłkarska rewolucja

Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy „Czarni” Otmuchów realizuje zadanie publiczne wspierane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki pod nazwą: „Piłkarska rewolucja: innowacyjne treningi dla każdego, trening na miarę XXI wieku” w ramach zadania Upowszechnianie sportu w rodzinie oraz w różnych grupach społecznych dofinansowane z Budżetu Państwa.

Kwota Dofinansowania 100 000,00 zł

Całość zadania 105 726,58 zł

Rekrutacja do dnia 08.08.2023r.

Zgłoszenia można wysyłać mailowo na adres kontakt@czarni-otmuchow.pl bądź skontaktować się z nami pod numerem telefonu 509 616 267 lub w siedzibie Klubu przy ulicy Sportowej 1 w Otmuchowie.

W zgłoszeniu podać swoje: Imię, Nazwisko i Wiek.

Opis Zadania:

Zadanie w ramach programu „Piłkarska rewolucja: innowacyjne treningi dla każdego , trening na miarę XXI wieku” skupia się na innowacyjnych jednostkach treningowych z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu treningowego tzw. Piłkarskiego Placu Zabaw oraz wykwalifikowanej kadry trenerów. Treningi są zaprojektowane w sposób umożliwiający rozwój umiejętności piłkarskich w sposób skuteczny, a jednocześnie zapewniający przyjemność z ćwiczeń. Zadanie skierowane dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych z całej gminy Otmuchów Treningi w ramach w/w zadania realizowane będą do 31.101.2023 r.