about

Premier League

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

table

Premier League

PozycjaKlubMeczeWDLFAGDPts
1MZLKS Czarni Otmuchów3926211139706980
2TS Chemik Kędzierzyn-Koźle29207292335967
3KS Polonia Głubczyce15140165214442
4GKS Głuchołazy15131139152440
5UKS Hattrick Głuchołazy2412210112842838
6LZS Polski Świętów12111074116334
news

The Latest News

gallery

the best players

next match

Napoli vs Bluebirds

next match

Napoli vs Bluebirds