Sparing nr 5 – rywalem Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Przed nami piąte spotkanie sparingowe w trakcie zimowych przygotowań. Naszym przeciwnikiem będzie kolejny reprezentant dolnośląskiej okręgówki – drużyna Zamku Kamieniec Ząbkowicki.

Sobotni przeciwnik podopiecznych Tomasza Raka po rundzie jesiennej zajmuje 11 miejsce w ligowej tabeli. W piętnastu spotkaniach uzbierał 17 punktów na co złożyły się 4 zwycięstwa, 5 remisów oraz 6 porażek. Najskuteczniejszym strzelcem był zdobywca sześciu bramek – Krystian Burczak. Podopieczni Szymona Markowskiego treningi w Nowym Roku rozpoczął 16 stycznia a sparing z nami będzie ich czwartą zimową potyczką. Dotychczasowe wyniki Zamku:

  • Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:4
  • Zamek Kamieniec Ząbkowicki – LZS Śnieżnik Domaszków 1:2
  • Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Lechia II Dzierżoniów 1:3

W naszej drużynie po dwóch wysokich porażkach pełna mobilizacja i ciężka praca nad poprawą gry defensywnej. Trener Tomasz Rak w tym tygodniu zaplanował m.in. dwie jednostki treningowe w których tematem przewodnim jest gra w obronie niskiej z naciskiem na obronę pola karnego (jedne zajęcia w środę na stadionie w Otmuchowie, drugie w piątek na sztucznym boisku w Nysie).

W przyszłym tygodniu poznamy kadrę naszej drużyny na rundę wiosenną. Znajdą się w niej nowi zawodnicy, którzy trenują z nami od dłuższego czasu. Ich personalia przedstawimy wkrótce.

Sparing nr 5

Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Czarni Otmuchów

Sobota 17.02.2024 godz. 14:00

Ząbkowice, ul. Kusocińskiego