BS w Otmuchowie nadal Sponsorem Klubu

Miło nam poinformować, iż rozpoczęta rok temu współpraca pomiędzy Naszym Klubem a Bankiem Spółdzielczym w Otmuchowie będzie kontynuowana przez kolejne 12 miesięcy. Stosowne dokumenty podpisali dzisiaj ze strony Banku Prezes Kamil Burski oraz reprezentujący klub Czarni Otmuchów Prezes Kazimierz Siembab i Członek Zarządu Krystian Kowalczyk.

Podpisana umowa to doskonała informacja dla zawodników naszej Akademii, ponieważ to właśnie ją swoim patronatem po raz kolejny objął nasz Partner. Przekazane przez Bank środki z pewnością przysłużą się kolejnemu rozwojowi tej jednostki w naszym Klubie.

Bank Spółdzielczy w Otmuchowie jest polskim, nowoczesnym i dynamicznym Bankiem, który od ponad 50 lat działa na rynku finansowym. Posiada placówki funkcjonujące na terenie powiatu nyskiego. Skala jego działalności pozwala szybko dostosowywać ofertę do potrzeb klientów. Informacje zawarte na social mediach Banku pozwalają klientom jeszcze lepiej poznać ofertę i efektywniej wykorzystywać powierzane Im środki finansowe. Zachęcamy do odwiedzin strony internetowej naszego Partnera – https://bsotmuchow.pl

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i zaufanie, a także cieszymy się na wspólną przyszłość!