Miasto i Gmina Otmuchów od wielu lat jest głównym sponsorem naszego klubu.
Środki przeznaczane przez Gminę Otmuchów, nasz klub przeznacza w całości na cele statutowe klubu takie jak m.in: organizacja zawodów sportowych, zakup sprzętu sportowego, opłaty związkowe, dojazdy na mecze czy wynagrodzenia trenerów. Ponadto, urząd miasta jako właściciel stadionu miejskiego wspiera nasz klub w utrzymaniu obiektu a także w bieżących pracach konserwatorskich.

Ecolinex® to wiodący dystrybutor alternatywnych paliw stałych pochodzących z biomasy. Firma specjalizuje się w dystrybucji hurtowej biopaliw takich jak pellet i brykiet drzewny na terenie całej Europy i nie tylko. Ecolinex® z dużym powodzeniem działa również na rynku lokalnym dostarczając opał ekologiczny najwyższej jakości do mieszkańców województwa opolskiego i dolnośląskiego.

Jesteśmy polskim, nowoczesnym i dynamicznym Bankiem, który od ponad 50 lat działa na rynku finansowym. Posiadamy placówki funkcjonujące na terenie powiatu nyskiego. Skala naszej działalności pozwala szybko dostosowywać naszą ofertę do Państwa potrzeb. Informacje zawarte na naszych stronach pozwolą Państwu jeszcze lepiej poznać naszą ofertę i efektywniej wykorzystywać powierzane nam środki finansowe.

VENTOR to dwa podmioty działające w dwóch różnych branżach. Lokalna firma działa międzynarodowo od 20 lat, współpracuje z wieloma firmami z całego świata. Ventor Serwis, to firma zajmująca się instalacją urządzeń pocztowych dla dwóch olbrzymich firm logistycznych.

Geocenter Łukasz Siembab jest firmą świadczącą usługi geodezyjne od obsługi budownictwa jednorodzinnego, poprzez drogownictwo, aż do wielkopowierzchniowych inwestycji przemysłowych na terenie powiatu nyskiego oraz powiatów z nim sąsiadujących. Swoje usługi kieruje nie tylko do osób prywatnych ale również do przedsiębiorstw i instytucji państwowych.
Firma działa na rynku od 2017 roku, ciągle się rozwijając i poznając nowe techniki wykorzystywane w pomiarach geodezyjnych.
Co oferuje?
• mapy do celów projektowych
• geodezyjną inwentaryzację powykonawczą obiektów budowlanych i sieci uzbrojenia terenu
• pomiary mas ziemnych / pomiary kubaturowe
• badanie pionowości obiektów wysmukłych
• pomiary inżynieryjne
• podziały nieruchomości
Od niedawna Geocenter w swojej ofercie posiada również naloty dronem, dzięki którym może wykonać ortofotomapy, pomiary szkód rolnych i budowlanych, numeryczne modele terenu jak i również tradycyjne zdjęcia lub filmy „z góry”.

Firma PHU Strażak z wieloletnim doświadczeniem w branży oferuje usługi z zakresu przeglądów oraz remontów wszelkiego rodzaju gaśnic , konserwacja i naprawa urządzeń przeciwpożarowych, oznaczeń przeciwpożarowych i ewakuacyjnych, tworzenie oraz aktualizacja instrukcji ppoż., nadzór ppoż., doradztwo z zakresu ochrony przeciwpożarowej, szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Ponadto sprzedaż gaśnic przeciwpożarowych, butli Co2 rożnego rodzaju mieszanek z możliwością dowozu do klienta.

Michaliszyn firma funkcjonuje ok 10 lat a zajmuje sie wiezby dachowe pokrycia dachowe dachowka, blachoachowka dachy papowe, przerobka skarych domow murownie wylewanie wiencow na starych domach stawianie kominow systemowych i murowanie z klinkieru montaz okien dachowych stawiamy altany, wiaty, tarasy, balkony drewniane kompleksowe pomiary i wyceny bezplatnie.

Dziękujemy za wsparcie Panu Maciejowi Biłobran i firmie Mc Bill.

Z pewnością wielu sympatyków nie tylko naszego klubu zainteresuje oferta naszego sponsora firmy Retro Jerseys.
Oldschoolowe, unikatowe koszulki wielu klubów na pewno przypadną do gustu wszystkim miłośnikom piłki nożnej i nie tylko. Może i nasz klub doczeka się kiedyś unikatowych kolekcji z serii retro.
Firmę Retro Jerseys – Tomex reprezentuje Tomasz Mrowiec. Tomek urodził się w Nysie, a wychował w Otmuchowie. W 1998 roku wraz z rodzicami wyemigrował do Niemiec. Do dziś jest związany z Otmuchowem, a także wiernym kibicem Czarnych Otmuchów. Od ponad 3 lat obok swojej głównej pracy prowadzi firmę Retro Jerseys @ Tomex. Pomysł zrodził się z jego hobby. Ponadto Tomek zajmuje się naszym profilem na Instagramie, na który również polecamy zaglądać.