Marek Jarzynka koordynatorem Szkółki Piłkarskiej

Nowym koordynatorem szkółki piłkarskiej w naszym klubie został Marek Jarzynka. Podczas piątkowego szkolenia dla rodziców jego osobę zaprezentował Prezes Klubu Kazimierz Siembab.

Nowy koordynator szkółki ma 31 lat, jest nauczycielem Wychowania Fizycznego oraz posiada licencję trenerską UEFA A. Swoją przygodę trenerską rozpoczął w 2013 roku a drużyny, które prowadził to LUKS Mańkowice, LKS Rusocin oraz KS Metalowiec Łambinowice. W 2016 roku został założycielem Szkółki Piłkarskiej w Łambinowicach i od tej pory pracuje w niej z różnymi grupami wiekowymi – od skrzata po juniorach starszego.

Szansa pracy jako koordynator grup młodzieżowych w tak prężnie rozwijającym się klubie jak Czarni Otmuchów jest ogromnym wyzwaniem i wyróżnieniem, za co dziękuje władzom klubu w tym głównie Prezesowi Kazimierzowi Siembabowi. Moim zadaniem jako koordynatora będzie usystematyzowanie pracy grup młodzieżowych, nadzór nad procesem certyfikacji PZPN, poprawy jakości szkolenia w klubie, nadzór nad kadrą trenerską, rozwijanie relacji klub – rodzic – trener a także ogólna poprawa wizerunku klubu. Dołożę wszelkich starań abyśmy z roku na rok szkolili i pracowali mądrzej i efektywniej. Pracy jest bardzo dużo ale wierzę, że z każdym dniem efekty naszej wspólnej pracy będą mocno zauważalne w środowisku piłkarskim naszego województwa. Chciałbym bardzo pochwalić zarząd klubu, sztab trenerski oraz rodziców zawodników za chęć rozwoju i zmian bez których nigdy nie zrobilibyśmy kroku w przód!

Witamy w Klubie i życzymy powodzenia!