Ventor z Nami na kolejny rok!

Kolejna firma zaufała Nam i będzie z Nami przez cały 2024 rok. Tym razem jest to VENTOR, który jest naszym Partnerem od lutego 2023 roku. W dniu dzisiejszym nową umowę podpisali ze strony firmy Prezes Przemysław Kamiński oraz reprezentujący Nasz Klub Prezes Kazimierz Siembab oraz Członek Zarządu Mateusz Bednarczyk.

VENTOR to dwa podmioty działające w dwóch różnych branżach. Lokalna firma działa międzynarodowo od 20 lat, współpracuje z wieloma firmami z całego świata.
 
Ventor Technologie to firma o międzynarodowym zasięgu, która dystrybuuje maszyny do obróbki plastycznej blachy producentów z całego świata. Jest wyłącznym przedstawicielem wielu miedzynarodowych firm z Korei, Turcji, Włoch, Niemiec czy też Skandynawi. Dostarcza każdego roku dziesiątki maszyn takich jak: prasy mechaniczne, prasy hydrauliczne, prasy krawędziowe, linie podawania do pras, systemy zautomatyzowanego – w pełni zrobotyzowanego spawania laserem oraz innymi metodami. Na liście referencyjnej firmy Ventor są takie firmy jak Electrolux, BSH, LG, Viessmann, Donaldson czy Whirpool. Na rynku motoryzacyjnym można śmiało powiedzieć, iż każdy samochód jeżdżący po naszych drogach posiada przynajmniej jedną część wyprodukowaną na maszynach dostarczonych przez naszego nowego sponsora. Urządzenia sprzedaje nie tylko w Polsce, w zeszłym roku dostarczyła swoje pierwsze maszyny np do Meksyku.
Ventor posiada również swoje spółki w Republice Czeskiej, w najbliższym czasie planuje rozwój sprzedaży w krajach bałtyckich.
 

Ventor Serwis dostarcza innowacyjne rozwiązania logistyczne, w tym wózki transferowe i samojezdne, które znajdują zastosowanie w różnych branżach do przewożenia ciężkich ładunków. Firma oferuje także systemy automatycznego magazynowania, pozycjonery, rozwiązania obrotowe, dźwigi, urządzenia do podnoszenia i przenoszenia, intralogistykę oraz przenośniki. Specjalizują się w dostarczaniu nowoczesnych i efektywnych rozwiązań magazynowych dostosowując rozwiązania pod indywidualne potrzeby każdego klienta.

Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie! Jest Nam niezmiernie miło, że kolejna firma z lokalnego podwórka zauważa i wspiera to co się dzieje w Naszym Klubie.